9337 Pelarbord
+ 2 stolar, 1800-tal, bemålade, slitage
Såld: 200 kr
Såldes den 18 september 2017 -
2235 Pelarbord+
2 stolar 1890-tal Bord:, höjd: 73
Såld: 250 kr
Såldes den 2 juni 2008
Föremål som liknar pelarbord 2 stolar
- Träfflista
- alla
- Visa alla